O firmie

 

Działamy w branży od 2008 roku- zaczynając od serwisu sprzętu biurowego, stopniowo zdobywaliśmy wiedzę na temat systemów druku, aż zostaliśmy autoryzowanym dealerem firmy Develop. Mamy w ofercie pełną gamę urządzeń drukujących- zaczynając od nabiurkowych drukarek, poprzez urządzenia wielofunkcyjne i kserokopiarki, kończąc na maszynach produkcyjnych.

Poszukując urządzenia biurowego, które odpowiadać będzie za komunikację i obieg dokumentów w firmie, chcą Państwo korzystać ze sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań w atrakcyjnej ofercie cenowej. Develop to ceniona, niemiecka marka profesjonalnych urządzeń biurowych. Develop Kraków oferuje dobre ceny na  drukarki i kserokopiarki, dzierżawę drukarek do biura oraz wynajem krótkoterminowy urządzeń wielofunkcyjnych. W swojej ofercie Develop posiada urządzenia przeznaczone dla małych firm, korporacji oraz zakładów poligraficznych. Urządzenia Develop sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pracownicy biurowi potrzebują trwałych i solidnych drukarek, kserokopiarek i skanerów.

Oferta marki Develop zawiera kilkadziesiąt drukarek i kserokopiarek w różnych konfiguracjach sprzętu i oprogramowania. Ważne jest, aby dobrać właściwą drukarkę do wymagań użytkownika. Pracownicy Develop Kraków służą swoim doświadczeniem, radą i pomocą zarówno w doborze sprzętu jak i konfiguracji opcji urządzeń wielofunkcyjnych.